AZ OKTATÁSI JOGOK BIZTOSÁNAK BESZÁMOLÓJA 2012. ÉVI TEVÉKENYSÉGÉRŐL
Az oktatási jogok biztosának kötelessége évente beszámolni tevékenységéről. Fontosnak tartom, hogy e beszámoló közzététele által a nyilvánosságot is tájékoztassam a hozzánk érkezett panaszokról, a vizsgálatokról, sikerekről és kudarcokról. Hivatalunk 1999. december 1-jén kezdte meg működését, tizenharmadikdik beszámolónk a 2012. január 1-jétől 2012. december 31-éig terjedő időszakban végzett közös munkánkat mutatja be.
Budapest, 2013. március 15.
Aáry - Tamás Lajos
|
|
következő |
